Party: KONCERT WEEKEND Z HITEM ''ONA TAŃCZY DLA MNIE'' W MELANGE-CLUB MAINZ (NOWA-POLSKA-DYSKOTEKA-W-MAINZ-W-KAŻDĄ-SOBOTĘ)

> >

Party: KONCERT WEEKEND Z HITEM ''ONA TAŃCZY DLA MNIE'' W MELANGE-CLUB MAINZ (NOWA-POLSKA-DYSKOTEKA-W-MAINZ-W-KAŻDĄ-SOBOTĘ)

KONCERT WEEKEND Z HITEM ''ONA TAŃCZY DLA MNIE'' W MELANGE-CLUB MAINZ (NOWA-POLSKA-DYSKOTEKA-W-MAINZ-W-KAŻDĄ-SOBOTĘ)

Już 13 grudnia wielka bożonarodzeniowa niespodzianka od Melange-Club w Mainz. Na podsumowanie tej gorącej i wspaniałej jesieni w Waszym wykonaniu i wspominając niesamowitą atmosferę podczas otwarcia klubu Melange, przygotowaliśmy dla Was KONCERT WEEKEND z HITEM: "ONA TAŃCZY DLA MNIE". Sam wokalista i lider zespołu Weekend, Radosław Liszewski również mile wspomina niesamowitą imprezę na otwarcie klubu i wspominał, ze chętnie wystąpiłby, czy też za-melanżował w Melange-Club Mainz w tym roku ponownie. Zapraszamy serdecznie na bożonarodzeniowy KONCERT WEEKEND i wspólnego tańcowania, głośnego śpiewania "ONA TAŃCZY DLA MNIE" :) w Melange-Club Mainz !!!

POLSKA muzyka, POLSKA obsługa, POLSKIE Napoje, POLSKI Klimat, POLSCY Klubowicze, wszystko co POLSKIE, to dobre, jak nie najlepsze…to wszystko, już od 06.09.2014 tylko w MELANGE !!

CLUB MELANGE został zaprojektowany z myślą o NAS, o POLAKACH, aby stworzyć NAM nowoczesne miejsce, gdzie będziemy mogli CO WEEKEND posmakować atmosfery prawdziwych i niezapomnianych POLSKICH imprez w Niemczech.

Melange Club Mainz
Rheinallee 175
55120 Mainz

Eingeladen: Koko Kwok, Carmen Crowe, Arthur Budnicki, Ania Treder, Maria Peter, Pete Wagner, Sandra Pl, Anaa Tty, Kamil Erd, Lisa Glöckner, Ostrowski Adam, Pat Puschkin, Alicja Blaszczyk, Rudi Henger, M Moni Ka, Ni Had, Miki Miro Gojkovic, Iwona Stępień, Rieber Emma, Tom Ek, Anja Wenzel mehr »